بیانات در اجتماع زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی ۹۶/۱/۱

منتشر شده در : ۱۳۹۶/۰۱/۰۲

ضعف‌های ما به خاطر مدیریت‌های بی‌تحرک و غیرانقلابی است رهبر معظم انقلاب، امروز در حرم مطهر رضوی: خدماتی که نظامی اسلامی و جمهوری اسلامی به ایران و ملت ایران کرده، خدماتی برجسته و فوق‌العاده است؛ مقایسه با دوران طاغوت نشاند میدهد که چه خدمات بزرگ و ارزشمندی را نظامی اسلامی انجام داده است. بله، ضعف‌هایی…

ضعف‌های ما به خاطر مدیریت‌های بی‌تحرک و غیرانقلابی است
رهبر معظم انقلاب، امروز در حرم مطهر رضوی:
خدماتی که نظامی اسلامی و جمهوری اسلامی به ایران و ملت ایران کرده، خدماتی برجسته و فوق‌العاده است؛ مقایسه با دوران طاغوت نشاند میدهد که چه خدمات بزرگ و ارزشمندی را نظامی اسلامی انجام داده است.
بله، ضعف‌هایی وجود دارد که این مربوط به مدیریتهای ماست، نه حرکت عمومی نظام اسلامی.
ما هر جا یک مدیریت انقلابی فعال و پرتحرک داشتیم، کار پیش رفته است و  هرجا مدیریت های ضعیف، بی حال، ناامید، غیرانقلابی و بی تحرک داشتیم کارها متوقف مانده یا به انحراف رفته است.
باید مدیران مان پرانگیز تر و کارآمدتر باشند. من قاطع عرض میکنم اگر مدیریت در بخش های مختلف کشور متدین، انقلابی و کارآمد باشد همه مشکلات کشور حل خواهد شد و ما مشکل غیرقابل حلی در کشور نداریم.
با رونق تولید داخلی، مصیبت بیکاری جوانان برطرف می‌شود
آنچه امروز برای ما مشهود است خلاءهای اقتصادی است که خلاءهای بزرگی است.
بیکاری جوانان تحصیل کرده یک حفره است که باید آن را رفع کرد. ما از وضع مردم در بخش های مختلف کشور مطلع می‌شویم که از لحاظ معیشت دچار مشکل هستند؛ دشمن بر روی همین ها تمرکز و تبلیغات می کند.
صاحب‌نظران مسئله اقتصادی مشکل عمده را در رکود و بیکاری می‌بینند، حق هم با آنهاست.
توصیه بنده، مطالبه بنده، تکیه بر تولید داخلی است. اگر ما توانستیم تولید داخلی را رونق دهیم، اشتغال به وجود می‌آید و یکی از مصیبت‌های امروز کشور که بیکاری جوانان است، بر طرف شده و یا کاهش خواهد یافت.

شرکت عموم مردم در انتخابات و عمل به مُرّ قانون؛ دو خواسته رهبر انقلاب درباره انتخابات پیش‌رو

آن چیزی که من عرض میکنم در درجه اول برای این حقیر آنچه که مهم است شرکت عمومی در انتخابات است و همه آحادی که می توانند رای بدهند وارد انتخابات بشوند این اولین و مهم‌ترین خواسته ماست.
در امر انتخابات مُرّ قانون باید عمل بشود. نتیجه انتخابات ملت هر چه که شد، این معتبر است این قانون است.
بنده در انتخابات‌ها دخالت نمی‌کنم. یک جا فقط من دخالت میکنم و آن آنجایی است که کسانی بخواهند در مقابل رأی و انتخاب مردم بایستند و مزاحمت در مقابل رأی مردم ایجاد بکنند و رأی مردم را بشکنند.
هر کس بخواهد با نتیجه آرای ملت دربیفتد بنده در مقابلش می‌ایستم در سال‌های گذشته، انتخابات‌های گذشته هم همین‌جور بوده، در سال۷۶، در سال۸۴، در سال٨٨، در سال۹۲، بعضی مقابل چشم مردم بوده، بعضی مردم مطلع نشدند اما این حقیر در جریان قرار گرفتم.
در همه این سال‌هایی که شمردم، کسانی بودند که می‌خواستند در مقابل انتخابات بایستند، حالا در سال٨٨ آشکار شد، در همه این سال‌ها بنده ایستادم، گفتم نتیجه انتخابات هرچه هست باید تحقق پیدا کند.
۹۶/۱/۱

شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال کنید

*

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت